O nas
otokomputery.pl

Jesteśmy małą, ale dynamicznie rozwijającą się firmą z dużym potencjałem.
Siebie i naszych klientów traktujemy z szacunkiem, a do pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem 😉

Kim jest Zespół Otokomputery?

Jesteśmy grupą młodych ludzi, których połączyła pasja do komputerów i ekologiczne podejście do pracy i życia.

Staramy się podążać za ideologią zero waste, dając nowe życie sprzętom poleasingowym, tak, by nadal mogły doskonale spełniać swoją rolę.

Uważamy, że idealnym rozwiązaniem jest połączenie najlepszej jakości, z jak najniższą ceną, dlatego naszym klientom stanowczo i z czystym sumieniem polecamy odświeżony sprzęt, zamiast nowego.

Chętnie dzielimy się wiedzą i umiejętnościami prowadząc serwis komputerowy, pisząc blogi i dzieląc się z wami nowinkami na mediach społecznościowych- facebooku, czy instagramie.

Mierzymy wysoko!

Dynamiczny rozwój i pełne zaangażowanie pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Uważamy, że jeśli się czegoś bardzo chce, to można wszystko!

Naszym celem jest zostanie liderem branży, ale nie tylko.

Chcemy przede wszystkim dbać o każdego klienta i przekonać jak największą ilość osób do ekologicznych sprzętów poleasingowych.

Dlatego też planujemy stać się nie tylko sprzedawcą, ale również przyjacielem, który zawsze dobrze doradzi.

Lekcja historii - czyli o tym, jak to wszystko się zaczęło...

Nasze doświadczenie sięga lat 80tych, kiedy to zaczynaliśmy od kultowych komputerów ATARI- obecnie wyjątkowych artefaktów, na które starsi użytkownicy patrzą z sentymentalną łezką w oku.

Od tego czasu pasja do komputerów rosła, wraz ze świadomością o zagrożeniach ekologicznych związanych z produkcją elektroniki.

Odpowiedzialność za planetę zaprowadziła nas w kierunku pracy w handlu używanym sprzętem elektronicznym, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Tak przez wiele lat zdążyliśmy dogłębnie poznać tą branżę, zdobyć wiele cennych współprac i zaufanych kontrahentów.

Chęć rozwoju i ambicja Łukasza - założyciela naszej firmy, doprowadziły w 2020 roku do powstania ITSale, którego główną działalnością była kontynuacja sprzedaży komputerów i laptopów poleasingowych na rynki hurtowe.

Jednak nasze proekologiczne wartości i idee sprawiały, że coraz bardziej rosła w nas chęć zmiany postrzegania przez klientów indywidualnych używanych urządzeń, jako gorszych od najnowszych modeli.

Dlatego po dwóch latach wychodzimy na rynek jako OTOKOMPUTERY i mamy zamiar zrewolucjonizować polski rynek poleasingowego sprzętu IT.

Poznaj nasz zespół

Łukasz Szyszkowski

Zarząd

Rafał Malinowski

Kierownik

Sklep Otokomputery

Weronika

Szymon

Damian

Serwis Otokomputery

Bartek

Piotrek

Janek

Czarek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl