do kasy suma: 0,00 zł
Telefony poleasingowe - czy warto? Wady i zalety
Telefony poleasingowe- czy warto? Wady i zalety

Mobilne urządzenie przenośne, bez którego nie wyobrażamy sobie życia, oczywiście mowa o telefonie. W obecnych czasach bez telefonu czujemy się jak bez ręki. Co pokazuje, jak ważny jest dla nas telefon. Nie zawsze mamy możliwość nabycia nowego sprzętu za parę tysięcy a używane modele mogą posłużyć jeszcze długo, zatem można zastanawiać się nad zakupem używanego sprzętu jakim są telefony poleasingowe - czy warto je kupować? Bez względu na wiek, czy będą to młodsi użytkownicy, którym telefon służy głównie do oglądania bajek czy starsze osoby, które już coraz częściej sięgają po dotykowe smartfony z dostępem do internetu, każdy chce być w kontakcie ze swoimi bliskimi co w obecnych czasach ułatwiają nam telefony.

czytaj całość
Jaki komputer poleasingowy - ranking 2022
Jaki komputer poleasingowy - ranking 2022

Kupno używanego sprzętu poleasingowego to coraz częstsza praktyka, zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych. Skłaniają nas do tego przeróżne sytuacje losowe – nagła awaria, czy niewystarczająca wydajność naszego urządzenia. Jednak wybór konkretnego komputera stacjonarnego, czy laptopa z drugiej ręki, to nadal duże wyzwanie. By być w pełni zadowolonym z zakupów, warto zastanowić się więc nad każdym aspektem z tym związanym. Świadomość tego, czego szukasz znacznie przyspieszy zakup, a także ograniczy koszty. Jaki poleasingowy komputer kupić w 2022 roku? Podpowiadamy.

czytaj całość
Gdzie kupić komputer poleasingowy?
Gdzie kupić komputer poleasingowy?

Klasycznym wyborem do biur, czy do domowego stanowiska gamingowego są komputery stacjonarne. Najnowsze modele biznesowe, czy komputery do gier, mogą jednak znacznie obciążyć nasz budżet. Dlatego tak popularne stały się używane urządzenia, w szczególności sprzęty poleasingowe, które pozwalają zaoszczędzić do 70% kosztów zakupu nowego komputera, przy jednoczesnym zachowaniu gwarancji. To bardzo korzystne rozwiązanie, jednak warto decyzje opierać na dokładnym rozeznaniu w temacie, czym jest i gdzie kupić komputer poleasingowy.

czytaj całość
Komputer poleasingowy, co to znaczy?
Komputer poleasingowy, co to znaczy?

W XXI wieku, komputery towarzyszą nam od najmłodszych lat, pomagając w edukacji, by później uczestniczyć w naszej codziennej pracy i rozrywce. Niestety, ceny elektroniki w ostatnich latach rosną tak szybko, że nie każdy może pozwolić sobie na zakup nowego modelu. Nie każdy też chce, bowiem coraz popularniejsze staje się nabywanie komputerów z drugiej ręki. Wśród nich prym wiodą komputery poleasingowe, które stanowią co najmniej połowę aukcji używanej elektroniki. Co to jest komputer poleasingowy? I co stoi za jego popularnością? Tego dowiesz się, czytając ten poradnik.

czytaj całość
Czy warto kupić komputer poleasingowy?
Czy warto kupić komputer poleasingowy?

Komputer stał się w większości przypadków integralną częścią życia każdego z nas. Towarzyszy nam nie tylko w pracy, ale także podczas rozrywki w czasie wolnym. Próbując dopasować urządzenie do naszego budżetu, decydujemy się na zakup nowego modelu ze słabszym wyposażeniem. Tymczasem istnieje alternatywne rozwiązanie – komputery poleasingowe. Od kilku lat jest o nich dość głośno, a opinie o poleasingowych komputerach, choć w większości są dobre, to zdarzają się również te negatywne. Czy taka inwestycja się opłaci? Poznaj powody, dla których warto kupić komputer poleasingowy.

czytaj całość
Jaki używany laptop do 1000 zł kupić ? Podpowiadamy
Jaki używany laptop do 1000 zł kupić ? Podpowiadamy

Stojąc przed decyzją o zakupie konkretnego modelu komputera, czy laptopa, musimy nie tylko określić nasze oczekiwania co do parametrów, ale również środki, które możemy przeznaczyć na zakup. Biorąc pod uwagę stale rosnące ceny elektroniki, trudno jest sobie wyobrazić, by w niskim budżecie znaleźć można było dobrego laptopa. I choć w wielu przypadkach znalezienie laptopa do 1000 zł  będzie trudne, to jednak nie jest to niemożliwe. Pomóc w tym mogą używane modele, które oferują o wiele lepsze podzespoły, za niższą cenę. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać dobry laptop do 1000 zł, zapraszamy Cię do przeczytania artykułu

czytaj całość
Jaki laptop poleasingowy – ranking 2022
Jaki laptop poleasingowy – ranking 2022

Wybór laptopa, czy komputera stacjonarnego, to jednak duże wyzwanie. Analiza specyfikacji powinna bowiem przebiegać podobnie, niezależnie od tego, czy to nowe urządzenie, czy używany komputer. Zależnie wzrostu od oczekiwań, jakie będziemy stawiali przed urządzeniem na co dzień, cena i jakość komponentów stosunkowo będą rosły. By cieszyć się pełną funkcjonalnością komputera, warto zastanowić się nad wszystkimi aspektami. Jaki zatem laptop poleasingowy wybrać? Pomóc w tym może ranking laptopów poleasingowych 2022.

czytaj całość
Laptop nowy, czy poleasingowy?
Laptop nowy, czy poleasingowy?

Ceny elektroniki z roku na rok szybują w górę, a przecież urządzenia mobilne są nam niezbędne do codziennej pracy, nauki, czy kontaktu ze znajomymi. Dlatego, szukając oszczędności zastanawiamy się nad zakupem używanego laptopa. Choć jest to o wiele tańsza alternatywa dla nowych laptopów, może budzić wątpliwości co do jakości urządzenia, czy kwestii bezpieczeństwa – niepotrzebnie.

czytaj całość
Laptop poleasingowy – co to znaczy?
Laptop poleasingowy – co to znaczy?

Pomimo wielu zalet i ogromnej popularności, używane laptopy wciąż budzą wiele wątpliwości, między innymi dotyczących bezpieczeństwa zakupów i stanu technicznego produktu. Spowodowane jest to przede wszystkim brakiem wiedzy, czym właściwie są i skąd pochodzą, co skutecznie może blokować naszą decyzję o zakupie. Jeśli zastanawiasz się, co to jest laptop poleasingowy, przeczytaj dokładnie ten artykuł.

czytaj całość
Gdzie kupić laptop poleasingowy?
Gdzie kupić laptop poleasingowy?

Na przestrzeni ostatnich lat, ze względu na liczne lock downy, praca, czy nauka zdalna stała się już tak popularna, że niemal każdy z nas posiada w domu osobisty komputer. Jednak ich parametry okazują się niewystarczające, ich obudowy całkowicie nieodporne na codzienny użytek, a samo urządzenie nadaje się po krótkim czasie, do naprawy lub wymiany. Na popularności zyskały szczególnie biznesowe laptopy poleasingowe, które mogą nie tylko okazać się wybawieniem dla naszego budżetu, ale również zagwarantować niezawodne działanie przez długi czas. Gdzie kupić sprawdzony laptop używany?

czytaj całość
Laptop poleasingowy, czy warto kupować?
Laptop poleasingowy, czy warto kupować?

Moda na sprzęty poleasingowe rośnie, a wraz za popytem, idzie podaż. Dlatego na rynku znajdziemy mnóstwo aukcji używanych komputerów, w tym poleasingowe laptopy, często wybierane zarówno przez firmy, jak i klientów indywidualnych. Popularność zawdzięczają między innymi swojej wydajności, połączonej z niską ceną. To kluczowa kwestia, w momencie, gdy ceny elektroniki, z roku na rok szybują w górę. I choć opinie na temat zakupionych urządzeń są w większości pozytywne, społeczeństwo, coraz chętniej sięga po urządzenia z drugiej ręki, zastanawiamy się, czy opłaca się kupić laptop poleasingowy? Podpowiadamy.

czytaj całość
Laptop z dedykowaną kartą graficzną – czy warto?
Laptop z dedykowaną kartą graficzną – czy warto?

Urządzenia elektroniczne pełną dziś funkcję osobistych asystentów, towarzyszących nam niemal w każdej dziedzinie życia. Laptopy bowiem służą nam nie tylko do pracy, ale również spełniania swoich pasji, rozrywki, czy kontaktu z bliskimi. Dlatego tak ważnym jest, by wybrać odpowiedni model, dopasowany do naszych potrzeb i wymagań. Jednym z parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest karta graficzna. Każdy laptop wyposażony jest bowiem w zintegrowaną grafikę, ale w niektórych z nich, znajdziemy również dedykowane karty graficzne. Wiąże się to z większymi kosztami, co za tym idzie, w głowie pojawiają się wątpliwości „czy warto kupić laptop z dedykowaną kartą graficzną?” . Przede wszystkim jest to zależne od tego, czy wykorzystamy jej możliwości. Z tego artykułu dowiesz się, na jaką kartę postawić w Twoim przypadku – kartę zintegrowaną, czy dedykowaną.

czytaj całość
Sprzęt poleasingowy – komputerowi pogromcy mitów
Sprzęt poleasingowy – komputerowi pogromcy mitów

Na temat komputerów poleasingowych, z pewnością usłyszałeś, lub sam stworzyłeś w swojej głowie kilka błędnych przekonań. Na szczęście, postrzeganie samych używanych sprzętów komputerowych, jest coraz bardziej świadome, co odbija się również na rosnącym trendzie na zakup modeli z drugiej ręki. Krąży wokół nich jednak wiele mitów, zupełnie niezgodnych z rzeczywistością. Podjęliśmy próbę rozprawienia się z nimi.

czytaj całość
Tanie laptopy powystawowe czy poleasingowe- czym się różnią?
Tanie laptopy powystawowe czy poleasingowe- czym się różnią?

Używane urządzenia zyskują na popularności, nie tylko wśród firm. Coraz chętniej sięgają po nie klienci detaliczni, szukający komputera osobistego. Ogromny wpływ na taką zależność ma większa świadomość konsumentów, w zakresie ekologii, wpływie elektroodpadów na środowisko i niska cena urządzeń. Spore zainteresowanie napędziło tym samym rynek, udostępniając potencjalnemu klientowi szeroką ofertę laptopów poleasingowych, czy powystawowych. Często jednak, różnica pomiędzy tymi grupami nie do końca jest zrozumiała. Zdarza się nawet, że laptopy powystawowe i poleasingowe są ze sobą mylone - Na czym polega ich odmienność i który laptop okaże się lepszy? Wszystkiego dowiesz się w naszym artykule.

czytaj całość
Konsola przenośna do gier - przydatny gadżet na wakacje?
Konsola przenośna do gier - przydatny gadżet na wakacje?

Od lat mobilne gry zapewniają niepowtarzalną rozrywkę, w każdej sytuacji. U wielu z nas, ich wspomnienie przywołuje uśmiech na twarzy. Konsole przenośne towarzyszyły nam, podczas wielogodzinnej podróżny, czy przerwy w szkole, ale również podczas spotkań ze znajomymi. Euforia towarzysząca użytkownikowi, podczas rozgrywki, zazwyczaj była nie do opisania. Zachwyt nad konsolami nieco przygasł, wraz z rozwojem smartfonów, które uznane zostały za uniwersalne urządzenia do wszystkiego. Nie zmienia to faktu, że również one znacznie ewoluowały, a moda na przenośne konsole powraca, dzięki rosnącej popularności konsoli hybrydowych od Nintentdo. Wyjazdy wakacyjne częstą wiążą się z nudą, dlatego pakując walizkę myślimy, jakie gadżety zabrać ze sobą na wakacje. Sprawdzonym towarzyszem podróży, może okazać się właśnie taka konsola. Ale którą konsolę przenośną wybrać– Nintendo Switch, czy lite?

czytaj całość
Wymiana baterii w laptopie - jak jej zapobiec?
Wymiana baterii w laptopie - jak jej zapobiec?

Żywotność baterii w laptopach zależna jest w dużej mierze od sposobu użytkowania, oraz jakości zastosowanych ogniw. Jej czas działania szacunkowo określony jest na 500 do 100 cykli ładowania. Oznacza to, że po kilku latach intensywnego użytkowania, urządzenie działa zazwyczaj, nie dłużej niż 1,5h, bez konieczności zasilania. Tym samym laptop traci swoją mobilność, czyli główną zaletę komputera przenośnego. W laptopach poleasingowych bateria zazwyczaj jest w bardzo dobrej kondycji, dzięki rozsądnemu użytkowaniu byłych leasingobiorców. Niekiedy wymiana baterii jest koniecznością, co wiąże się ze sporymi kosztami. W tym artykule podpowiemy Ci, co zrobić, by zapobiec jej wymianie.

czytaj całość
Zalana klawiatura laptopa - czy zalany laptop będzie działał?
Zalana klawiatura laptopa - czy zalany laptop będzie działał?

Urządzenia elektroniczne towarzyszą nam niemal w każdej sytuacji życiowej. Również podczas pracy, nauki, czy relaksu na tarasie z kubkiem ciepłej herbaty. Zatem często są one narażone na bliskie spotkania klawiatury z kawą, czy herbatą. Żeby doszło do zalania laptopa, wystarczy niewielki ruch, by ciecz przedostała się do naszego urządzenia. Zalanie klawiatury kawą może skończyć się poważną usterką, jednak przy szybkiej i sprawnej reakcji, masz szansę na uratowanie sytuacji. Jak poradzić sobie z zalanym laptopem?

czytaj całość
Wakacje z dostępem do sieci – jaki laptop wziąć ze sobą na urlop?
Wakacje z dostępem do sieci – jaki laptop wziąć ze sobą na urlop?

Zbliżający się wielkimi krokami okres wakacyjny, to czas letniego wypoczynku i długich podróży. Często nie możemy oderwać się całkowicie od nowinek technologicznych i tak po prostu wyjechać w Bieszczady. Rodzi to zapotrzebowanie na mobilne urządzenia, które bez problemu zmieścilibyśmy w plecak. Oprócz telefonu komórkowego, warto by było zaopatrzyć naszą walizkę o większe urządzenie, na którym będziemy w stanie chociażby obejrzeć jakiś film w podróży. Jednak jak połączyć kompaktowe rozmiary z niezawodnością urządzenia? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

czytaj całość
Który laptop poleasingowy lepszy - Dell czy Lenovo?
Który laptop poleasingowy lepszy - Dell czy Lenovo?

Stojąc przed wyborem laptopa, często nie mamy określonych wymagań i szukamy urządzenia, o najwyższej wydajności i najlepszych parametrach „na zaś”. Wiąże się to zazwyczaj z dodatkowymi kosztami, szczególnie w przypadku nowych modeli laptopów. Warto więc postawić na laptopy używane. Wśród największych producentów, a tym samym konkurentów, możemy wyróżnić poleasingowe laptopy Dell, oraz Lenovo.

czytaj całość
Który procesor jest lepszy? Poznaj parametry charakteryzujące jego jakość
Który procesor jest lepszy? Poznaj parametry charakteryzujące jego jakość

Niewątpliwe procesor to jeden z najważniejszych komponentów w naszym urządzeniu. Dlaczego? To on odpowiada za wydajność komputera, co za tym idzie, również wydajność naszej pracy. Zatem wybór, jaki procesor wybrać, powinien być szczególnie przemyślany. Wszystkiego, co warto wiedzieć o procesorach, dowiesz się z naszego poradnika

czytaj całość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl