Blog kategorie
Jaki iPhone wybrać? Ranking 2022

Jaki iPhone wybrać? Ranking 2023

Zakup iPhone dla wielu osób wiąże się z koniecznością dokładnego przemyślenia możliwości finansowych i swoich potrzeb. Poszczególne metody różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również właściwościami technicznymi. Wśród konsumentów panuje opinia, że starsze modele iPhone nie są konkurencyjne. Nic bardziej mylnego. W tym artykule sprawdzimy, jaki model iPhone warto kupić. Opowiem również, na co zwrócić uwagę, kupując taki telefon dla dziecka. Część artykułu poświęcę również osobom, które do tej pory nie miały styczności z telefonami tego producenta. Opowiem o możliwościach, jakie dają i pokażę, dlaczego dla tak wielu ludzi stały się przedmiotem o statusie „must have”.

Jak model iPhone wybrać?

Apple od wielu lat produkuje bardzo dobrej jakości telefony komórkowe, które pod wieloma względami wyprzedzają konkurencję. Wśród wielu różnych modeli możemy znaleźć te najbardziej kultowe jak, Smartfon Apple iPhone 5S, Smartfon Apple iPhone 6S, Smartfon Apple iPhone SE 2020. Każdy z nich wyrył w pamięci konsumentów niesamowite wrażenie. Sprawdźmy więc jaki iPhone wybrać.

Smartfon Apple iPhone 5S to model, który wyróżnia się bardzo dobrym przednim i tylnym aparatem. Dzięki designerskiemu wyglądowi i swoim wymiarom stał się wzorem poręczności i wygody. 1 GB pamięci RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej gwarantuje odpowiednią jakość i bezproblemowe użytkowanie wszystkich aplikacji. Należy w tym miejscu również wyróżnić system iOS, który dla wielu użytkowników jest znacznie lepszy niż Android.

Smartfon Apple iPhone 6S to absolutnie klasyczny model tego producenta, który wyróżnia się nie tylko zgrabnym wyglądem i idealnymi wymiarami. 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej, 1 GB pamięci RAM, podrasowany aparat oraz procesor Apple A8, to zdecydowanie parametry techniczne, które pokazują, jak dobry jest to model.

Smartfon Apple iPhone SE to model, który na stałe zapisał się w kartach historii tego producenta. Procesor Apple A13, pamięć wewnętrzna 34 GB, pamięć RAM 3 GB i wytrzymała bateria, to warunki techniczne, które zwracają uwagę każdego sympatyka iPhone. Wyróżnić w tym modelu należy również szybkość ładowania oraz bardzo dobrą rozdzielczość aparatu.

Jaki iPhone warto kupić?

Wybór odpowiedniego modelu z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Przed podjęciem decyzji powinniśmy zweryfikować nasze wymagania. W zależności od potrzeb możemy wybrać różne modele, które będą je spełniały. Pamiętajmy, że nowe telefony komórkowe tej marki mogą kosztować bardzo dużo. Jeżeli nie chcemy wydawać ogromnych pieniędzy na telefon komórkowy, to warto rozważyć zakup sprzętu poleasingowego. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzimy, ale również kupimy sprzęt bardzo dobrej jakości, a będziemy mogli się zastanowić, jaki iPhone wybrać w przyszłości.

Jaki iPhone na początek?

Wiele osób, które do tej pory nie miały styczności z telefonami komórkowymi marki Apple, zastanawia się, jaki iPhone wybrać na początek. W zależności od naszych możliwości finansowych możemy postawić na starsze lub nowsze modele. Jeżeli nie chcemy na początek wydawać zbyt dużo, to rozwiązaniem będzie zakup sprzętu poleasingowego. Ciekawym rozwiązaniem na początek może być zakupienie Smartfon Apple iPhone SE, który doskonale pokazuje, w jaki sposób użytkuje się najnowsze modele iPhone Apple. Decydując się na zakup pierwszego telefonu komórkowego tej marki, powinniśmy mieć na uwadze różnice pomiędzy systemem iOS a Androidem.

Jaki iPhone dla dziecka?

Korzystanie z telefonu komórkowego przez dzieci wiąże się z ryzykiem uszkodzenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup modelu, który będzie tańszy od nowszych wersji. Rodzice często zastanawiają się, jaki iPhone wybrać dla swoich pociech. Dobrym rozwiązaniem może być zakup Smartfona Apple iPhone 5S, który nie tylko idealnie nadaje się do wykonywania połączeń i grania w gry, ale jest również wytrzymały i funkcjonalny. Pamiętajmy, że dzieci niejednokrotnie nie są zbyt ostrożne w użytkowania elektroniki.

W zespole Otokomputery, Weronika jest osobą odpowiedzialną za wartość merytoryczną strony oraz aktywność w social mediach. Jako reporter Otokomputery, przygotowuje opisy produktów, kategorii, jak również piszę artykuły, czy poradniki komputerowe na blogu firmowym. Kocha swoją prace i maksymalnie angażuje się w to co robi, a swoje teksty pisze przede wszystkim w oparciu o dokładny reaserch, sprawdzając rzetelność każdej informacji. Wie, że ciągły rozwój, zgłębianie wiedzy o sprzęcie komputerowym i poszerzanie zakresu kompetencji jest kluczem do przekazywania wartościowych treści czytelnikom. Po pracy najczęściej wskakuje w rękawice bokserskie, interesuję się również psychologią i nowinkami technologicznymi. Swoje zainteresowania wykorzystuje w pracy, tworząc content przyjazny i ciekawy dla czytelnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl